Hakkımızda

Hakkımızda

Kelebek SOFT, teknolojinin olabildiğince dijitalleştiği, ekonominin elektronikleştiği, İnternetin dinamik bir biçimde hızla gelişip her sektörle ilişkili hale geldiği, ayrıca bağımsız büyük bir sektör halini aldığı günümüzde en iyi hizmeti en uygun koşullarda sağlayabilmek amacına sahiptir. Hizmet prensiplerinde dinamik, esnek, yenilikçi, teknoloji kullanımı, kazanımı, aktarımı konusunda öncü olma ilkesine sahip Bilişim, Tasarım, Yazılım, Ticaret sağlayıcısı ve geliştiricisidir.

 

En büyük ilkemiz; müşterinin vizyonuna uygun çözümler üretmek, müşteriye özel tasarımlar geliştirmek, kurum imajlarını ön plana çıkartmak, müşteriyle sağlıklı, dürüst, hızlı iletişimler kurabilmektir. Çünkü müşterilerimizle ilişkilerimizi kısa vadede düşünmeyiz. Biz biliriz ki onlar ihtiyaçları olduğunda bizimle çalışmanın ne kadar güven verici olduğunu bilirler. Onlar bilirler ki biz her zaman onlar için daima en iyisini düşünürüz.

Her işimiz bizim için ayrı değerdir. Her yeni iş bizim için yeni bir heyecan demektir. Her yeni web sitesi bizlerinde yeni alanları tanımamıza katkıda bulunur. Üstlendiğimiz her işte yepyeni dünyalar keşfederiz.

Kelebek SOFT, yazılım, internet-web konusunda çok geniş çalışma alanına, hizmet ve ürün yelpazesine sahip bir kuruluştur. Bu hizmetler; Web-İnternet tabanlı yazılım geliştirme, Elektronik Ticaret Sistemleri, ERP çözümleri, Veritabanı uygulamaları, Web çözümleri, web sayfalarının tasarım, barındırma ve yayınlanması, , bu alanlarda eğitim, danışmanlık, teknik destek hizmetleri, kartvizit, broşür, afiş vb. matbu evrak işleri başlıklarına sahiptir. Hizmetlerimizle ilgili daha geniş bilgiyi ilgili konu başlıklarına sahip sayfalarımızdan edinebilirsiniz.